Zastanawiasz się, w czym jesteś naprawdę dobry?

Chciałbyś  to odkryć i  mieć to na piśmie?

FRIS  odpowiada na te i wiele innych pytań. To kwestionariusz, na podstawie którego zdiagnozujesz swój Styl Myślenia i Styl działania.

W czym dokładnie może Ci pomóc wykonanie indywidualnego badania FRIS?

Odkryjesz swoje mocne strony!

 

Kwestionariusz FRIS® diagnozuje Twoje predyspozycje. Udziela wskazówek w jakich działaniach się najlepiej sprawdzasz, jak powinieneś skutecznie podchodzić do rozwiązywania problemów i jak najlepiej dla Ciebie komunikować się z innymi osobami.

Odkryjesz działania, w których się sprawdzasz!

Masz czasami wrażenie, że niektóre zadania w pracy i w domu to nie Twoja bajka? Z kolei inne wykonujesz bez wysiłku? FRIS diagnozuje typy zadań, działań, które są dla Ciebie najbardziej naturalne i wygodne oraz te, których unikasz. Pokazuje, jak to wykorzystać w praktyce w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Łatwiej Ci będzie komunikować się z innymi w pracy i w domu!

Zdarzyło Ci się patrzeć na kogoś i kompletnie go nie rozumieć? Myśleć, jak on mógł tak zrobić? Powiedzieć? Jak mógł to tak zrozumieć? FRIS wyjaśnia różnice w sposobach myślenia. Daje wskazówki, jak komunikować się z osobami, które myślą inaczej niż my. Dotyczy to komunikacji w pracy, jak również relacji rodzinnych.

Lepiej wykorzystasz swoje naturalne predyspozycje w pracy zespołowej!

Czy lepiej sprawdzasz się przy kreowaniu pomysłów w projekcie, czy na etapie realizacji? Czy masz problemy z realizacją  swoich przedsięwzięć? Dzięki wypełnieniu kwestionariusza dowiesz się, jaka rola w zespole jest dla Ciebie odpowiednia i jak zbudować efektywny zespół. Niezależnie od tego, czy jest to team w pracy czy w domu.

RAPORT INDYWIDUALNY FRIS  STYLE MYŚLENIA – narzędzie do analizy własnego potencjału

 

Raport indywidualny  FRIS  style Myślenia to  20 stron wiedzy o Tobie.

Oprócz diagnozy Twojego Stylu Myślenia, znajdziesz tam opis Stylu Działania oraz wskazówki, jak wykorzystać swój potencjał.

Raport otrzymasz na sesji indywidualnej z trenerem FRIS po wypełnieniu kwestionariusza on-line.

 

Czego dowiesz się z raportu indywidualnego?

Z Raportu Indywidualnego dowiesz się:

  • jakie są Twoje mocne strony ( jaki masz Styl Myślenia),
  • jakie zadania i działania są dla Ciebie naturalne, a jakich unikasz (jaki masz Styl Działania),
  • jak podejmujesz decyzje,
  • jak podchodzisz do problemów  i rozwiązujesz konflikty,
  • jak ustalasz cele w pracy czy w życiu osobistym,
  • jak efektywnie komunikować się i współpracować z innymi osobami.

Jak wykonać badanie FRIS?

 

Kwestionariusz FRIS Style Myślenia możesz wypełnić indywidualnie on-line. Zajmuje to około 40 minut. Token do wykonania kwestionariusza otrzymasz on-line na adres mailowy od nas.
Po wypełnieniu kwestionariusza, przeprowadzimy dla Ciebie sesję informacji zwrotnej on-line. Wszystko w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie! Podczas sesji informacji zwrotnej otrzymasz Raport indywidualny  FRIS oraz wskazówki, jak lepiej wykorzystać swój potencjał.

Opinie o FRIS:

 

„Gdy zobaczyłem swój raport od razu wiedziałem, że FRIS jest absolutnie wyjątkowy. Na jego podstawie można niezwykle skutecznie zarządzać zespołami. Polecam FRIS jako narzędzie idealne dla każdej organizacji.”

Nikolay Kirov, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Centrum Doradztwa i Kształcenia menedżerów, Akademia Leona Koźmińskiego

„Badanie FRIS całkowicie potwierdziło źródła mojego sukcesu. Gorąco polecam FRIS jako narzędzie do autodiagnozy oraz rozwoju osobistego i zawodowego.”

Grzegorz Turniak, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

Więcej opinii

Raport czytelny, jasny, zachęcający do refleksji i nowych działań. Mimo, ze posiadam już dość dużą świadomość siebie, to jednak pozwolił mi na dodatkowe przemyślenia i decyzje co do mojej drogi zawodowej.

Rewelacyjny raport do poznania samego siebie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o przyczynach własnego postępowania. FRIS to także skarbnica wiedzy na temat postępowania z innymi osobami i spojrzeniu na świat z różnych perspektyw.

Raport dokładnie wykazał jaki jest mój sposób myślenia i całkowicie się z nim zgadzam, wykazał moje słabe jak i mocne strony, może być mi pomocny w ocenie zachowań moich współpracowników i bliskich w wyniki podjętych przeze mnie decyzji.

Bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza przy poukładaniu ról i zadań w zespole. Na pewno wykorzystam w praktyce informacje o potencjale własnym i współpracowników.

Fris ułatwia pracę w zespole, pomaga zrozumieć innych współpracowników. Poznałam zespół. Ważna była możliwość poznania stylów myślenia pozostałych członków działu.

Dowiedziałam się, jak mnie postrzega zespół i jak to się odnosi do mojego postrzegania siebie samej. Fris pomoże mi w efektywnej pracy.

Fris pomaga lepiej pracować z ludźmi i rozumieć styl ich pracy. Bardzo dobre narzędzie do budowania zespołów projektowych.